Notice: register_block_script_handle fonksiyonu hatalı çağırıldı. "contact-form-7/contact-form-selector" blok tanımlamasında tanımlanmış olan "editorScript" varlık dosyası eksik. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 5.5.0 sürümünde eklendi.) in /home/rmnfaruk/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
4. Tüyap Karadeniz Kitap Fuarına Katılan Genç Yazar Faruk Yıldız’dan Yeni Kitap Müjdesi – FARUK YILDIZ

4. Tüyap Karadeniz Kitap Fuarına Katılan Genç Yazar Faruk Yıldız’dan Yeni Kitap Müjdesi

4. Karadeniz Kitap Fuarında okuyucularıyla bir araya gelen Faruk Yıldız, iki yeni kitap müjdesi verdi.

TÜYAP 4. Karadeniz Kitap Fuarında ödüllü romanı ‘Evvel Zaman İhtilali’ni sevenleri için imzalayan Faruk Yıldız, etkinlikte yer almaktan son derece mutlu olduğunu belirtti. Okuyucularının yoğun ilgisiyle karşılaşan Yıldız, kitaplarını imzaladı, sevenleriyle fotoğraf çektirdi.

Geçen yıl düzenlenen Tarihi Roman Yarışmasında ilk kitabıyla ikincilik ödülü alan genç yazar, yeni çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Yaz döneminde yayınlanacak iki ayrı kitap üzerinde çalıştığını belirten Faruk Yıldız, bu çalışmaların birinin gençlere yönelik olduğunu dile getirdi. Yıldız, diğer çalışmanın ise yine sürpriz bir tarih romanı olacağının sinyalini verdi. (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir